فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

آشنایی با مفهومی Urban Ev

۱۳۹۶/۸/۱۵


آشنایی با مفهومیUrban Ev  : در سال های گذشته افزایش نگرانی ها پیرامون مسائلی مانند محدود بودن منابع تجدید ناپذیر انرژی ،آلودگی هوای کلان شهر ها و افزایش گرمای زمین ،خودروسازان و دیگر فعالان صنعت خودرو را وادار به سرمایه گذاری ها و برنامه ریزی های بزرگ در زمینه تولید و توسعه وسیله های نقلیه پاک و کم آلاینده کرده است .

آشنایی با مفهومی  Urban Ev

چراغ راه هوندا

از سویی به کارگیری سامانه های خودران و کمک راننده در جوامع پر جمعیت و پیشرفته امروزی تبدیل به امری ناگزیر شده و تا آن جا پیش خواهد رفت که در آینده سهم بسیار بالایی از امور ترابری بر عهده این فن آوری ها خواهد بود .

هوندا در نمایشگاه فرانکفورت از یک مفهومی الکتریکی رونمایی کرد که پیش نمایشی از آینده نزدیک محصولات این خودروساز ژاپنی است .urban ev یا "الکتریکی شهری" نام مفهومی جدید هوندا است که بر اساس پلفترم جدیدی از سوی این خودرو ساز طراحی شده و نشان از جهت گیری این شرکت در توسعه محصولات آتی خود دارد.

آینده نگری اصیل

هوندا با طراحی مدرن urban ev سعی در بیان و عرضه تکنولوژی های پیشرفته خود دارد .نکته جالب توجه در طراحی این خودرو استفاده از عناصری است که نشان دهنده پیشینه هوندا در تولید خودروهای کوچک شهری است.

جلو پنجره مستطیل شکل و کشیده که در دو سو در برگیرنهده چراغ های گرد urban ev است،به خوبی یاد آور محصولات محبوب این شرکت ژاپنی در دهه 1970و1980 میلادی است .کانسپت جدید هوندا با طول 3895 میلی متری خود از هوندا جاز محصول بسیار کوچک این شرکت یعنی که در حال تولید و عرضه است ،100 میلی متر کوتاه تر است .

با این وجود این خودروی کوچک شهری چهار نفره ،تنها دو در دارد.با چرخش درها روی لولا هایی که در انتهای آن ها نصب شده است ،با فضای باز ،دلنشین و بسیار مدرنی روبه رو می شوید.

صندلی های جلو به صورت یکپارچه و پیوسته طراحی شده

صندلی های جلو به صورت یکپارچه و پیوسته طراحی شده و فاصله ای بین فضای راننده و سرنشین جلو وجود ندارد.در حقیقت استفاده این خودرو از پیشرانه الکتریکی فضای بیش تری در اختیار سرنشینان آن قرار داده است .صندلی های ردیف دوم با پوشش متفاوتی تزئین شده و برای راحتی در سوار وپیاده شدن ،کمربند آن از وسط به بیرون کشیده می شود .

استفاده از تزئینات چوبی در قسمت های مختلف اتاق این مدل ،فضای کابین آن را کمی گرم تر و سنتی تر نشان میدهد .کنسول یک تکه که با خط های روان و کشیده ،سراسر داشبورد را پوشانده است ،فضای اتاق را کمی باز تر معرفی میکند.

یک نمایشگر بسیار بزرگ بیشتر از نیمی از کنسول این خودرو پوشانده و زیر آن دو درجه چرخان وجود دارد که به نظر میرسد تمام سیستم های این هوندا از همین قسمت کنترل خواهد شد .در قسمت بالای تودری های urban ev نیز دو نمایشگر تعبیه شده که در حقیقت جایگزین آینه های کناری است و تصویر دوربین های دید کناری را نمایش میدهند .

مفهومی urban Ev تولید میشود ؟

تاکاهیر و هاچیگو ،مدیر عامل هوندا مفهومی urban ev را طرحی معرفی می کند که نشان دهنده مسیر پیش رو و تعیین کننده مقصد بعدی این شرکت در زمینه فن آوری خودروهای الکتریکی است .نسخه تولیدی این خودرو در سال 2019 به بازار اروپا خواهد رسید .هوندا هنوز اطلاعاتی از عرضه چنین محصولی برای بازار آمریکا یا آسیا منتشر نکرده است .درنهایت چه مفهومی تولید شود و چه از رسیدن به بازار بازماند ،ارائه چنین مدلی از سوی هوندا یک قدم جدی در ورود به حوزه خودروهای تمام الکتریکی  محسوب میشود.در آینده ای که از آن خودروهای بدون آلاینده خوانده می شود و نمایندگی قدرتمند از قاره های مختلف در آن خواهند داشت،شاهد رقابت های جالبی خواهیم بود .

جلو پنجره سخنگو

هوندا فضای موجود بین چراغ های جلو در جلو پنجره این مفهومی را نیز از دست نداده است .این جلو پنجره پیام هایی را به نمایش می گذارد و وضیعت شارژ باتری خودرو را نشان دهد.در قسمت عقب نیز امکان مشابه ایی وجود دار د.

دکتر خودرو (بازرگانی مشک فام) متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک با سابقه میباشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای هر مدل اتومبیل داخلی و خارجی و برای نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  فالکن ، بارز  و  .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود.برچسب ها:

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل