فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

آنچه که درباره الکتریکی ها به شما نمی گویند

۱۳۹۶/۸/۱۶


آنچه که درباره الکتریکی ها به شما نمی گویند : صف مدعیان خودروهای الکتریکی روز به روز در حال گسترش یافتن است .افزون بر خودروسازان ،رسانه هاو متخصص هایی نیز وجود دارند که تمام قد از این فناوری دفاع می کنند و پس از رسوایی دیزل گیت و بدنام شدن پیشرانه های دیزلی ،عزم شان را جزم کرده اند که ریشه خودروهای بنزینی و آلاینده را بزنند!

آنچه که درباره الکتریکی ها به شما نمی گویند

پاک های کثیف

متاسفانه فضای مجازی مربوط به حوزه خودرو نیز به گونه ای شده است که کوچک ترین انتقاد یا حتی پرسشی نسبت به نحوه کارکرد خودروهای الکتریکی ،با برخورد بسیار تندی از سوی این افراد مواجه می شود .اما واقعیت این خودروها چیست؟ آیا آینده دنیا با پیشرانه های الکتریکی گره خورده است؟اگر زمان خداحافظی با خودروهای بنزینی فرا رسد ،پیشرانه های الکتریکی قادر به تضمین آینده ای پاک از مواد آلاینده خودرو هستند؟

 

پایان سکوت محتاطانه بزرگان

مدیران خودرو سازان اروپایی پس از سکوتی طولانی ،اکنون به فکر صحبت درباره حقیقت های افشا نشده خودروهای الکتریکی افتاده اند.پس از مدت ها ،برای نخستین بار است که بسیاری از خودروسازان با هم متمرکز شده و درباره مشکل مشترکی که صحبت از آن چندان هم راحت نیست ،سخن میگویند.آن ها فشارهای دولت برای الکتریکی سازی خط تولیدی های خود را حس می کنند و نگران پی آمدهای چنین اقدامی هستند .

پس از آخرین قوانین وضع شده از سوی دولت چین که دوباره اصرار به استفاده از خودروهای پاک در این کشور را تاکید می کرد، مدیران گروه های دایلمر ،فولکس واگن و پژوسیتروئن جزییاتی جدید از فرایند الکتریکی کردن خودروها را افشا کردند که شاید باعث لحظه ای تامل از سوی قانون گذاران و دولت ها شود.

دایلمر گفته که خودروهای الکتریکی مرسدس تنها به اندازه نصف خودروهای بنزینی سود آور خواهد بود و هشدار داد که این موضوع به معنای کاهش تولید قطعه ها و خرید مستقیم آنها و در نهایت، کاهش فرصت های شغلی در آلمان است .

"دیتر زتچه" مدیر دایلمر در آستانه برگزاری نمایشگاه فرانکفورت

"دیتر زتچه" مدیر دایلمر در آستانه برگزاری نمایشگاه فرانکفورت و در یک کمپین انتخاباتی که در آن ،فرصت های شغلی صنعت خودرو سازی ،بزرگ و قابل توجه توصیف شده بود،گفت که تولید داخلی هر شرکت ،قبل از رسیدن محصول به دست مشتری انجام میشود و در واقع فرایند ساخته شدن محصول ،برای مشتریان اهمیتی ندارد.به همین خاطر ،این مسئله ای نیست که آلاینده گی و پاک بودن خودروها را به آن نسبت دهیم.

او در ادامه گفت که دایلمر قصد دارد تا سال 4،2025میلیارد یورو پس انداز کند تا بتواند از پس هزینه های تولید خودروهای الکتریکی برآید .ماکس واربارتون ،یکی از تحلیل گران موسسه برنشتاین گفت: دایلمر نخستین خودروسازی است که به صورت شفاف و عمومی ،درباره معایب اقتصادی و مالی خودروهای الکتریکی صحبت کرد .

هزینه 50 میلیارد یورویی تولید قطعه های مورد

این کار آنها شجاعانه بود ،اما مطمئن باشید که دایلمر آخرین خودروسازی نخواهد بود که از میزان صدمه های فن آوری الکتریکی صحبت کند.حق با واربارتون بود.فولکس واگن نیز گفت که به دنبال قراردادهای جهانی با شرکت های تامین کننده قطعه است تا بتواند هزینه 50 میلیارد یورویی تولید قطعه های مورد نیاز فن آوری الکتریکی را فراهم کند .این قطعه ها شامل باتری های الکتریکی می شود که در حال حاضر به صورت رقابتی در اروپا تولید نمی شوند و فقط چند شرکت هستند که دست به تولید آنها زده اند .

"ماتیاس مولر" مدیر گروه فولکس واگن از دیگران پیروی نمی کند،بلکه باید خود رهبری یک حرکت را به دست گیرد." صحبت او در واقع اشاره به تصمیم فولکس واگن برای تولید قطعه های الکتریکی ،به جای خرید آنها بود.

رسوایی دیزل گیت

رسوایی دیزل گیت در سال 2015 نه تنها جریمه ها و تحقیق های قضایی بسیاری برای گروه فولکس واگن به بار آورد،بلکه باعث شد که قانونگذاران و مسئولان بسیاری به فکر ممنوعیت موتورهای دیزلی و در نهایت ،تمام موتورهای آلاینده افتند.فکری که در ظاهر شاید به نفع محیط زیست و پاکی زمین باشد ،اما در نهایت ،چنان که به نظر می رسد،پاک و بدون آلاینده نیست .

 

دکتر خودرو (بازرگانی مشک فام) متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک با سابقه میباشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای هر مدل اتومبیل داخلی و خارجی و برای نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  فالکن ، بارز  و  .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود.

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل