فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

کوچک ترین کراس اوور فولکس واگن معرفی شد

۱۳۹۶/۸/۱۶


کوچک ترین کراس اوور فولکس واگن معرفی شد : ابندای دهه 80 تب عمل زیبایی در ایران بالا گرفت و در دنیای رسانه ها تیتر"بکش و خوشگل ام کن" گل کرد .

این عبارت حاکی از اشتیاق بیش از اندازه ایرانیان برای زیباتر شدن و سپردن خود به تیغ جراحان را نشان می داد.دنیای خودرو هم این روزها دست کمی از داستان جراحی  زیبایی در ایران ندارد.

کوچک ترین کراس اوور فولکس واگن معرفی شد

مدیران خودروسازان بزرگ دنیا نیز شبیه همان عبارت را به طراحان شان گوشزد میکنند:"بکش و شاسی بلندش کن" البته باید گفت دید مدیران خودرو سازی شبیه آنچه آدم ها از خود تصور می کردند نیست،بیش تر آینده پژوهی موسسه های تحقیقاتی و زیر مجموعه های آن ها در زمینه فروش بیش تر suvها ،آنها را به این سو سوق می دهد.

"یورگن استاکمن" از مدیران فولکس واگن می گوید پیش بینی آنها این است که در طول ده سال آینده فروش suv های کوچک با نام از 6.4 میلیون دستگاه در سال جاری به 106 میلیون دستگاه در سال خواهد رسید.بر این اساس آنها برای سال آینده محصولی جدید در رده SUV های کوچک بنام T-ROC را روانه بازار خواهند کرد .

نام T-ROC اقتباسی است از حرفT  

نام T-ROC اقتباسی است از حرفT  ،نخستین حرف از نام سه شاسی بلند دیگر فولکس واگن یعنی تایگان ،تیگوان و توارگ ، ROC نیز برگرفته از واژه انگلیسی  ROCK است.این خودرو خود را برای حضور در بازارهای اروپا و چین که 80 درصد کراس اوورهای کوچک در آن ها فروخته می شود، آماده میکند و البته در آینده بازارهای رو به رشد برزیل ،هند ، روسیه و آمریکا را نیز پوشش خواهد داد.

طراحی

ابتدایی ترین امکانی که مدیران فولکس واگن قصد دارند در این خودرو برجسته باشد، قابلیت شخصی سازی خودرو برای مشتریان است. شخصی سازی یا به اصطلاح سفارشی سازی قابلیت جذب طیف گسترده ای از مشتریان را برای فولکس فراهم می کند "کلاوس بیشهوف" مدیر طراحی به همان اندازه که T-ROC زا برای استفاده شهری مناسب می داند، آن را برای ماجراجویی در سفر نیز عالی میبیند.

ظاهر  T-ROC  یادآور DNA فولکس واگن است ،با این وجود سعی شده انتقال دهنده حس پویایی و تعادل میان نیازهای یک شهر نشین و یک ماجراجوی طبیعت گرد باشد،گویی دو روح در یک بدن جای داده شده باشند ! این خودرو بر پایه یلتفرم MQB شکل گرفته است.طول آن 252 میلی متر کوتاه تر از تیگوان و فاصله بین محورهای آن 2603 میلی متر است .این کراس اوور پهن و کوتاه است، چنین اندازه ای به ما نمایی خمیده و پهن تر از T-ROC خواهد داد.