فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

G70 با ادعای رقابت با آلمانی ها وارد میدان می شود

۱۳۹۶/۸/۱۷


G70 با ادعای رقابت با آلمانی ها  : کم تر از ده سال از معرفی نخستین محصول لوکس هیوندای با نشان جنسیس می گذرد.موفقیت نسبی خودروساز جوان کره ای در بازارهای آسیا و آمریکا و پذیرفته شدن هیوندای به ویژه در آمریکای شمالی ،زمینه مناسبی را برای تنوع بخشیدن این شرکت به محصولات خود فراهم کرده است.

G70 با ادعای رقابت با آلمانی ها

جسارت جنسیس

اکنون به نظر می رسد با محکم شدن جایگاه این برنمد در بازارهای گفته شده ،اعتماد به نفس لازم برای ورود به بخش های جدید و رقابت با خودروسازان مطرح و خوش نام دنیا در مجموعه هیوندای ایجاد شده است.

جنسیس G70 یک سدان متوسط لوکس محسوب می شود که با خودروهایی مانند مرسدس بنز C  کلاس ،ب ا م و سری 3 و آئودی A4 به رقابت میپردازد.همین موضوع میتواند بزرگترین چالشی باشد که محصول جدید و لوکس جنسیس با آن دست و پنجه نرم خواهد کرد.آیا این کره ای پر ادعا از پس آلمانی ها و ژاپنی ها ی کهنه کار بر خواهد آمد

ظاهر پر تلاطم

نخستین جنبه ای که در یک خودروی تازه رونمایی شده ،مورد توجه قرار میگیرد،ویژگی های ظاهری و طراحی نمای آن است.به عبارت بهتر ،این زبان طراحی به کار رفته در آفرینش یک خودرو است که می تواند در گام نخست به هر بیننده ای شخصیت خود را معرفی کند.

مساله ای که به نظر می رسد گریبان گیر بیشتر صنعت گران تازه به دوران رسیده ،به ویژه در خودروسازی باشد.نداشتن هویت مستقل در طراحی محصولات این شرکت ها به گونه ای که معرف اصالت و سابقه درخشان آن ها باشد درست نقطه مقابل شرکت هایی با شانه هایی سنگین از نشان های افتخار متعدد مانند مرسدس بنز است.

تصاویری از چند خودروی ژاپنی و آلمانی

زمانی که بخش های مختلف دست پرورده جدید جنسیس را از نظر می گذرانیم ،ناخودآگاه تصاویری از چند خودروی ژاپنی و آلمانی از فکرمان عبور می کند.

طراحان G70 در استفاده از خط های شکسته،عملکرد محتاطانه ای از خود نشان نداده و از سویی با به کارگیری المان های متععد،نمای شلوغ و سردرگمی برای بخش جلوی آن ایجاد کرده اند.چراغ های جلوی این خودرو بیشتر یاداور اینفینتی Q50 است،در حالی که در بخش عقب نیز استقلالی به چشم نمی آید و شکل کلی چراغ آن شبیه به ب ا م و سری 1(E82)به نظر می رسد

کابین ساده

طراحی فضای کابین جنسیس G70 مانند طراحی بدنه آن از فلسفه مشخصی پیروی نمی کند ،اما در مجموع محیط آرامی را برای سرنشینان این خودرو فراهم می اورد.تیم طراحی جنسیس در ایجاد فضای داخلی این خودرو ویژگی تازه ای برای آن ایجاد نکرده و مانند بیش تر خودروهای مدرن بازار از صفحه کیلومتر دیجیتال ،نمایشگر لمسی در میانه کنسول و درجه ها ودکمه های مربوط به آپشن های گوناگون مانند تهویه مطبوع بهره می برد.

خلاف طراحی نمای بیرونی این خودرو که خسته کننده است ،فضای درون کابین G70 ساده است.استفاده گسترده از پوشش های چرمی در قسمت های گوناگون اتاق سعی در لوکس نشان دادن جنسیس جدید دارد.

لوکس پرهیاهو

جنسیس برای مدل G70 دو پیشرانه بنزینی و یک پیشرانه دیزلی در نظر گرفته است.نمونه های بنزینی شامل یک نسخه 2 لیتری 4 سیلندر  خطی مجهزبه توربوشلرژر با 252 اسب بخار قدرت و352 نیوتن گشتاور ویک مدل 6 سیلندر با آرایش V شکل به حجم3.3 لیتر که با بهره گیری از توربو شارژ،365 اسب بخار قدرت و 509 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

در هر دو تیپ، سیستم انتقال قدرت به انتخاب مشتری میتواند نیروی پیشرانه این خودرو را به وسیله دو محور یا محور محرک عقب به چرخ ها منتقل کند.در این میان وظیفه تعویض دنده ها بر عهده یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک خواهد بود.افزون بر این برخی گمانه زنی ها درباره عرضه این خودرو با جعبه دنده دستی به طور ویژه برای بازار آمریکا وجود دارد.