فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

آلفارومئو 8سی اِسپایدر (Alfa Romeo 8C Spider)

۱۳۹۷/۴/۷


آلفارومئو 8سی اِسپایدر : ایت سی اسپایدار نه تنها یکی از جذاب ترین مدل های آلفارومئو بلکه یکی از زیباترین و جذاب ترین خودروهای جهان است. از این مدل تنها 500 دستگاه ساخته شده و همگی آنها مجهز به موتور 4.7 لیتری وی8 با قدرت 450 اسب بخار هستند.

حداکثر سرعت این خودرو نیز برابر با 180 مایل بر ساعت است. شایان ذکر است همه 500 دستگاه سی8 اسپایدر تا قبل از به مرحله تولید رسیدن این خودرو پیش فروش شده بودند.
بدیهی است، این خودرو جدید همه ویژگی های برنده نسخه کوپه را به ارث می برد. با شروع دو صندلی اسپرت و خطوط بیرونی شگفت انگیز، که با ساختار مجسمه سازی و ریزبینی طراحی شده است.

در جزئیات، دینامیک مشخص شده وسیله نقلیه ، توسط شیار افقی “ساخته شده” همانند کلاه گیس در سطح خودرو برجسته شده است.

آلفارومئو 8سی اِسپایدر

چرخ های بزرگ و “عضلات” قدرتمند گلگیر عقب، شخصیت و نیروی مدل را افزایش می دهند، بدون کاهش از ظرافت این محصول.
علاوه بر این، در جلو ما می توانیم ویژگی های Alfa Romeo را با تفسیر جدیدی پیدا کنیم. بدون اینکه فراموش کنیم که این محدوده نوآورانه ،عناصر و ابعاد آلفا رومئو را پیش بینی می کند، ضمن احترام کامل به میراث تاریخی نام تجاری خود.

لازم به ذکر است که برای رسیدن به این سطوح بالاتر از کارایی آئرو دینامیکی، راه حل هایی که خود را به طراحی فرم محدود نمی کنند، بر روی Alfa Romeo 8C Spider پذیرفته شده اند. تمام سطوح و پروفیل های پایه و پنجره ها، همراه با فرم و موقعیت آینه های عقب، با استفاده از مدل های کامپیوتری و آزمایش در تونل های باد و محیط های زندگی، بهینه سازی شده است. در نتیجه، هوا از وسیله نقلیه، طبیعی عبور می کند.

در داخل، Alfa Romeo 8C Spider تضمین محیط پیچیده ای را به همراه استفاده گسترده از مواد کامپوزیتی در داشبورد و پانل های داخلی، و همچنین استفاده از صندلی های آناتومیکی تولید شده در الیاف کربن داده شده است.

شخصی سازی داخلی

علاوه بر این، برای حداکثر شخصی سازی داخلی، مشتری می تواند بین محیط های مختلف و زیبایی را انتخاب کند.
هنوز هم تحت پرچم تکنولوژی پیشرفته، آلفا رومئو ۸C Spider جدید “۸ سیلندر متصل به یک جعبه دنده ۶ سرعته و ظرفیت ۴۶۹۱ سانتی مترمربع است که با یک هدف خاص طراحی شده: تضمین اجرای فوق العاده بدون رها کردن سیالیت چرخ دنده یا سهولت استفاده در هر زمینه رانندگی را میدهد.

به همین ترتیب، نیروی قدرتمند و پیشرفته با قدرت بالای ۴۵۰ CV در ۷۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۷۵۰۰دور در دقیقه متولد می شود.

طراحی Transaxle یک اتصال تنگ بین موتور و چرخ دنده را فراهم می کند که با یک دیفرانسیل خودکار متوقف می شود. دو گروه با یک عنصر لوله ای مرتبط می شوند، درون آن شفت انتقال راننده چرخانده می شود: بدین ترتیب، بار به طور مطلوب بین تعلیق جلو و عقب توزیع می شود.

دکتر خودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک با سابقه می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای هر مدل اتومبیل داخلی و خارجی برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  فالکن ، بارز  و  .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود.

 برچسب ها:

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل