فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

چالش های خرید و تعویض تایر برای خانم ها

۱۳۹۷/۴/۱۰


چالش های خرید و تعویض تایر برای خانم ها :  طبق یک نظرسنجی که اخیرا توسط Insurance.com منتشر شده است، کمتراز نیمی از رانندگان زن اعلام کردند که پیش از این تایر خودروی خود را شخصا انتخاب و تعویض کرده اند و یک سوم نیز گفته اند که حتی نمی دانند چطور این کار ممکن است.

در گذشته به دلیل دسترسی بسیار کم به تلفن همراه لازم بود هر شخصی انجام کارهای این چنینی را بلد باشد، اما در عصر حاضر با وجود پیشرفت گسترده تکنولوژی و وجود تلفن های هوشمند انجام اینگونه امور بسیار راحت شده است.

نتیجه تحقیق دیگری که در وب سایت insurance.com از 1000 مرد و 1000 زن در مورد توانایی حل وفصل مشکلات  نگهداری اتومبیل  منتشر شده است نشان می دهد که در اموری  که شامل چک کردن آب رادیاتور ، روغن، باتری به باتری و بررسی فشار هوای تایرها بود ، در تمامی چهار حوزه مردان بهتر از زنان بودند، اما بیشترین اختلاف در تعویض لاستیک ها بود.

آیا این چیزیست که به قدرت مرتبط است؟

این سوالی است که جنیفر نیومن، معاون سردبیر Cars.com می پرسد.

نیومن می گوید: "فکر کردم، اوه خدای من، من یکی از این زنان هستم. هرگز یک تایر را تعویض نکرده ام. من مالک یک SUV بزرگ بودم که لاستیکش پنچر شده بود و سعی داشتم پیچ های روی رینگ رو باز کنم و حتی موفق به این کار هم نشدم... پس همسرم رو صدا زدم.

داخل گاراژها و آپاراتی ها از آچارهای بادی استفاده میشود که غالبا پیچ های روی رینگ را بیشتر از مقدار مورد نیاز محکم می کند به همین خاطر باز کردن آنها بدون بکس بادی قدرت بسیار بالایی می خواهد.

همسر 90 کیلویی نیومن باید برای باز کردن پیچ ها روی آچار می ایستاد تا آنها را باز کند.

سارا رابینسون، مدیر بازاریابی فنی Michelin می گوید: باز کردن پیچ ها تازه اول راه است و بعد از آن که پیچ ها باز شدند، موضوع در آوردن رینگ و لاستیک از جای خود وجود دارد. وزن چرخ اینچنین خودرویی می تواند حدود20 تا 35 کیلو باشد.

چالش های خرید و تعویض تایر برای خانم ها

او می گوید: "رینگ های فولادی که بر روی بسیاری از خودرو ها قرار می گیرند بسیار، بسیار سنگین هستند. هنگامی که شما وزن رینگ را در نظر بگیرید به این نتیجه می رسید که این کار اصلا آسان نیست."

در هنگام وقوع حادثه و یا زمان تعویض تایر ها ممکن است همسر و یا مرد دیگری برای کمک در دسترس نباشند. با توجه به این که زنان امروزی بیش از پیش در مورد خرید لوازم مورد نیاز خود و بویژه خدمات مرتبط با خودروی شخصی شان تصمیم گیری می نمایند ، زمان آن فرا رسیده است تا در دیگر جنبه های مراقبت از خودرو مثل انتخاب ، خریدلاستیک و تعویض لاستیک خودروی خود نیز تصمیم گیری کنند.

دکتر خودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک با سابقه می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای هر مدل اتومبیل داخلی و خارجی برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  فالکن ، بارز  و  .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود

 

 

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل