فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

چطورنشتی لاستیک متوقف کنیم؟

۱۳۹۷/۸/۲


چطورنشتی لاستیک متوقف کنیم : ممکن است تشخیص یک نشتی کوچک در لاستیک در ابتدا کار سختی باشد خصوصاً اگر آسیب واضحی به لاستیک نرسیده باشد و مثلاً میخی از آن بیرون نزده باشد.

یک سیستم داخلی نظارت بر فشار لاستیک ممکن است نهایتاً با پایین آمدن فشار در یکی از تایرها شما را از وجود مشکل باخبر کند. اگر خودرویتان چنین سیستمی ندارد، ممکن است در کیفیت سواری تغییراتی احساس کنید. اگر در حالت توقف لاستیک را چک کنید ممکن است به چشم ببینید که باد لاستیک کم شده و شروع به پنچر شدن می  کند.

اگر با بررسی دقیق لاستیکی که نشتی دارد هیچگونه میخ یا سوراخی در لاستیک پیدا نشود، نشتی ممکن است در اثر یک سوراخ سر سوزنی در سطح یا دیواره ی لاستیک به وجود آمده باشد.

روش شناسایی نشتی لاستیک

ممکن است مشکل اصلاً از لاستیک نباشد و نشتی در سوپاپ هوا وجود داشته باشد و نیاز به تعویض آن داشته باشیم. ممکن است مشکل از لبه  ی لاستیک باشد که درست با لبه  ی رینگ چفت نشده است.

 آب و صابون یا خود آب به تنهایی می  تواند به پیدا شدن منشا مشکل کمک کند. صابون مایع را در یک بطری آبپاش با آب مخلوط کنید و به سرتاسر لاستیک اسپری کنید؛ سطح، دیواره، پایه و دهانه  ی سوپاپ (بدون درپوش) و لبه  های لاستیک از هر دو طرف تا بالاخره جایی را پیدا کنید که حباب درست می  شود.

روش دیگر پیدا کردن نشتی این است که لاستیک و رینگ را از خودرو جدا کنید و در یک تشت یا وان آب فرو کنید. در محل نشتی حباب درست خواهد شد.

چطورنشتی لاستیک متوقف کنیم

سوراخ  های سر سوزنی و پنچری  های کوچک در سطح لاستیک را می  توان پنچرگیری کرد. اما برای پنچری بزرگ یا صدمه  ای که به دیواره یا شانه  ی لاستیک خورده باشد معمولاً باید لاستیک را عوض کرد.

مجموعه دکترخودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک  می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای هر مدل اتومبیل داخلی و خارجی برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  فالکن ، بارز  و  .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود

برای نشتی  هایی که از لبه  ی لاستیک نشات می  گیرد، می  توان لاستیک را جدا کرد و هر گونه خوردگی و پوسیدگی را پاک کرد و قبل از دوباره سوار کردن لاستیک، روی آن سیلر زد.
زمانی که منشا نشتی در رینگ باشد باید تصمیم بگیرید تعمیر کردنش درست  تر است یا تعویض آن. برای مثال اگر رینگ دچار خوردگی شده باشد باعث می  شود فلز رینگ خلل و فرج پیدا کرده و هوا از آن نشت کند. این یعنی باید رینگ را عوض کنید.

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل