فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

خرید لاستیک خودرو با قیمت مناسب

۱۳۹۷/۱۰/۶


خرید لاستیک خودرو با قیمت مناسب : از نظر برخی افراد انتخاب و خرید لاستیک برای خودرو کاری ساده و پیش پا افتاده ای است .لاستیک یکی از اجزای مهم و پرکاربرد در خودرو است که با وجود سادگی نکات فراوانی در خرید آن وجود دارد.

انواع لاستیک

شرکت‌های تولیدکننده لاستیک طراحی‌های جدید و به‌ روزی را در ساخت این محصول بکار گرفته‌اند تا دوام و استفاده از آنها به مراتب بهتر از گذشته باشد. لاستیک‌های قدیمی از نخ ابریشم تولید می‌شدند و در اصطلاح به آنها لاستیک‌های نخی گفته می‌شد. لاستیک‌های جدید با نام سیمی یا رادیال معرفی شده‌اند  . این مدل‌های جدید دارای سطح مقطع پوشیده شده از سیم‌های متقاطع استیل هستند که باعث می‌شود تحمل فشار و سرعت در دورهای بالا افزایش یابد.

آج لاستیک

آج دار بودن یک لاستیک نکته مهمی است که باید در هنگام خرید به آن توجه داشت. آج به علت ارتباط مستقیمی که با سطح زمین در هنگام رانندگی دارد اهمیت بالایی دارد. طرح‌های گوناگونی برای آج لاستیک استفاده می‌شود که در مجموع می‌توان آنها را به انواع رگه‌ای، عرضی، ترکیبی از عرضی-رگه‌ای و بلوکی تقسیم کرد.

سایز لاستیک

سایز لاستیک هم مانند آج‌ها متفاوت است و به قدرت و سرعت خودرو وابسته است. اندازه لاستیک‌ها بر روی بدنه آنها حک می‌شود. عدد حک شده مربوط به سایز، نشان دهنده پهنای و فاق لاستیک خوروی شما می‌باشد .

تاریخ تولید و انقضا

نکته مهم که در خرید لاستیک باید توجه داشت تاریخ تولید و انقضای آن است. عمر مفید هر لاستیک 4 سال است در صورتی که تاریخ مصرف لاستیک خودروی شما گذشته باشد بهتر است هرچه سریعتر اقدام به تعویض لاستیک آنها کنید زیرا پس از گذشتن تاریخ مصرف احتمال ترکیدن ناگهانی لاستیک و بروز تصادف و حوادث ناگوار وجود دارد.

چسبندگی

این واژه در یک لاستیک، میزان قابلیت متوقف کردن خودرو را در جاده‌های خیس نشان می دهد. داشتن چسبندگی بالا به این معنا است که این تایر، خودرو را در جاده‌های خیس، در مسافت کوتاه‌تری متوقف می کند. میزان چسبندگی از بیشترین تا کمترین، به ترتیب با حروف AA، A،B وC تعریف می شود.

از کجا بخریم؟

مراکز مختلفی برای خرید تایر خودرو وجود دارند اما شاید دسترسی به این مراکز کمی سخت و زمان‌بر باشد. دکترخودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک  می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  لاستیک فالکن ، لاستیک بارز  و  .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود .

  دکتر خودرو عرضه کننده لاستیک های با کیفیت بالا می باشد همچنین جهت دریافت قیمت روز لاستیک به سایت دکتر خودرو مراجعه نمایید.
 

 

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل