فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

چرخ بزرگترین تولید کننده لاستیک بالاخره چرخید

1397/10/11


مواد اولیه آرتاویل تایر پس از کش و قوس های فراوان به دست تولید کنندگان رسید و دوباره چرخ تولید به دور تند افتاد.

مجتمع صنعتی آرتاویل به عنوان بزرگترین کارخانه تایرسازی شمال و غرب کشور در شش کیلومتری شهر اردبیل احداث و با توجه به اهمیت و نقش تولیدات داخلی در افزایش درآمد ملی و همچنین توسعه صادارت غیرنفتی و نیز به منظور نیل به خودکفائی در زمینه تولید تایر، با بهره گیری از آخرین تکنولوژی در زمینه ساخت انواع تایر، از سال ۱۳۷۶ فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود و نام تجاری ( گلدستون) را برای محصولات خود برگزید.

طبق اطلاعیه امور اداری مجتمع صنعتی ارتاویل تایر در ۲۶ آبان این کارخانه عظیم به علت نبود مواد اولیه تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شده بود.
مواد اولیه این کارخانه پس کش و قوس های فراوان به دست تولید کنندگان رسید و دوباره چرخ تولید آن به دور تند افتاد.

قسمتی از مواد اولیه ارتاویل تایر تامین شد

سید حامد عاملی،با بیان اینکه سرمایه در گردش همه واحدهای تولیدی استان اردبیل کاهش یافته است، گفت:متاسفانه افزایش قیمت ارز سبب شده تا سرمایه در گردش همه واحدهای تولیدی این استان یک سوم شودکه با این وضعیت این واحدها در تامین مواد اولیه نیز دچار مشکل خواهند شد.رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: با پیگیری های استاندار و سازمان صنعت ، معدن و تجارت اردبیل و تامین مواد اولیه مورد نیاز مشکل توقف تولید این واحد صنعتی برطرف شده است.

وی اظهار داشت: قسمتی از مواد اولیه مورد نیاز این واحد تولیدی تامین شده و بخش دیگری نیز بارگیری و در چند روز آینده تحویل این کارخانه می شود.
عاملی گفت: امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده دیگر شاهد تعطیلی این واحد تولیدی استان به علت تامین نشدن به موقع مواد اولیه مورد نیاز نباشیم.

حقوق کارگران پرداخت شد

مشاور استاندار و مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری اردبیل گفت : به دنبال پی گیری های ویژه استاندار و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان علی الخصوص سرمایه گذار محترم طرح و با تامین مواد اولیه مورد نیاز ، فعالیت کارخانه آرتاویل تایر اردبیل از سرگرفته شد.

 فرزاد قلندری از همکاری های مدیریت کارخانه مزبور در رفع مشکلات کارگران مجموعه قدردانی کرد و افزود : مدیرعامل آرتاویل تایر، حقوق کارگران را در روزهایی که تولید این کارخانه متوقف شده بود، پرداخت کرده است.
استاندار اردبیل پیشتر گفته بود که توان تولید مواد اولیه این کارخانه را در کشور داریم که امید با تامین دوباره مواد این مهم فراموش نشود.

توان تولید مواد اولیه کارخانه ها را داریم

استاندار اردبیل با اشاره به نوسانات دلار و مشکلات واحد های تولیدی استان ،معتقد است در این شرایط که بسیاری از واحدهای تولیدی استان مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش دارندمی توان با تخصیص ارز ازران قیمت و تسهیلات اشتغال، فعالیت این واحدها رونق می گیرد.

وی اظهار داشت:برای شتاب در روند توسعه استان بر دو عامل تقویت زیرساخت ها و افزایش سرمایه گذاری تاکید داریم و علیرغم مشکلاتی مانند نوسانات ارزی و تحریم های ظالمانه در چند ماه گذشته اقدامات خوبی به انجام رسیده است اما این میزان از پیشرفت کافی نیست و به تلاش بیشتری نیاز داریم.

لاستیک مناسب خودروی خود را ازکجا تهیه کنیم؟

مراکز مختلفی برای خرید تایر خودرو وجود دارند اما شاید دسترسی به این مراکز کمی سخت و زمان‌بر باشد. دکترخودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک  می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  لاستیک فالکن ، لاستیک بارز  و گلدستون .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود .
دکتر خودرو عرضه کننده لاستیک گلدستون با کیفیت بالا می باشد همچنین جهت دریافت قیمت روز لاستیک به سایت دکتر خودرو مراجعه نمایید.

 برچسب ها:

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل