فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

برای خودرو خود لاستیک ایرانی بخرید

۱۳۹۷/۱۰/۲۳


برای خودرو خود لاستیک ایرانی بخرید !!  رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، فیلتر، روغن، پنچرگیران و فیلترسازان تهران با اعلام فروش لاستیک های سواری در ازای ارائه فتوکپی سند خودرو، کارت ماشین و کارت ملی، گفتبهتر است شهروندان برای خودرو های خود از لاستیک های باکیفیت ایرانی استفاده کنند .

داوود سعادتی نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو در خصوص فروش لاستیک در ازای ارائه سند خودرو، اظهار داشت: قبلا در ماه مرداد که وضعیت حوزه لاستیک بسامان شد و قیمت ها بالا رفت، به منظور اعمال مدیریت از جانب اتحادیه، به کارخانه هایی که اعضاء ما نمایندگی دارند اعلام کردیم که تعداد لاستیکی را که به نمایندگان ما می دهند اعلام کنند.

وی تصریح کرد: در این خصوص از لاستیک های سنگین -که در اختیار پایانه ها و وزارت صمت قرار دارد- صرفنظر کردیم، ولی برای مدیریت لاستیک های سواری به منظور ممانعت از افرادی که قصد خرید و سپس فروش به صورت آزاد دارند و برای جلوگیری از افزایش قیمت، اعلام کردیم که به منظور دریافت دو حلقه لاستیک باید فتوکپی سند خودرو، کارت ماشین و کارت ملی ارائه شود.

وی افزود: همین مساله باعث شد که وضعیت حوزه لاستیک مدیریت و قیمت ها متناسب شود. به طوریکه در حال حاضر قیمت آزاد و دولتی حدود 10 هزار تومان تفاوت دارند.

وی افزود: از شهریور این اقدام را آغاز کرده ایم و در حال حاضر در حوزه لاستیک سواری مشکلی وجود ندارد ولی در بخش لاستیک های وارداتی چون نمایندگانی که اقدام به واردات می کنند آمار و ارقام را به اتحادیه ارائه نداده اند، مقداری قیمت این نوع لاستیک افزایش پیدا کرده است، اما ما در حال توزیع لاستیک ایرانی هستیم و مردم نیز بیشتر از لاستیک ایرانی استفاده می کنند و مشتری و خریدار لاستیک خارجی، محدود به لاستیک هایی است که در ایران تولید نمی شود.

وی افزود: در حال حاضر قیمت لاستیک ماشین های سواری -که اتحادیه بر آن نظارت داشته است- مناسب و کنترل شده است ولی قیمت لاستیک های سنگین -که زیر نظر وزارت صمت قرار دارد- سرسام آور بوده و ممکن است لاستیک 3 میلیون تومانی به مبلغ 8 میلیون تومان به فروش رسد.

وی در پایان گفت: توصیه ای به اعضاء خودمان دارم؛ اولا هر جنسی را که خریداری می کنند باید فاکتور معتبر دارای کد اقتصادی بگیرند و ثانیا برای توزیع نیز به مشتری فاکتور ارائه دهند که خدایی نکرده نگرانی و مشکلی برای مصرف کننده وجود نداشته باشد.

لاستیک مناسب خودروی خود را ازکجا تهیه کنیم؟

مراکز مختلفی برای خرید تایر خودرو وجود دارند اما شاید دسترسی به این مراکز کمی سخت و زمان‌بر باشد. دکترخودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک  می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  لاستیک فالکن ، لاستیک بارز  و گلدستون .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود .
دکتر خودرو عرضه کننده لاستیک با کیفیت بالا می باشد همچنین جهت دریافت قیمت روز لاستیک به سایت دکتر خودرو مراجعه نمایید.

 

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل