فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

آیا می توان خودروی دست دوم چپ کرده را تشخیص داد؟

۱۳۹۸/۲/۱۵


آیا می توان خودروی دست دوم چپ کرده را تشخیص داد؟ : تشخیص خودروی چپ کرده به آسانی نیست .  امروزه افراد کمی، در صورت فهمیدن ماهیت و عیار واقعی آن‌ها دست به خرید آنها می‌زنند و فهمیدن وضعیت کنونی و تشخیص آن‌ از سوالات مهم می باشد. پس در ادامه با دکتر خودرو همراه باشید تا با تمامی ابعاد این خودرو‌های آسیب دیده آشنا شویم.
 

خودروی چپی به چه خودرویی گفته می شود؟

 اصطلاحا چپی به خودرویی می گویند که در اثر سانحه و تصادفی، تعادل خودش را از دست داده و اثر برخورد ابتدا از قسمت های کناری و جانبی و همین طور ستون ها و سقف خودرو به آن رسیده و در مراحل بعدی به بقیه قسمت ها و همین طور کف خودرو وارد می شود. به عبارت دیگر در این طور تصادفات، ستون ها، کلاف و سقف خودرو حساس ترین نقاط آسیب دیده خودرو به حساب می آیند.

 

تعویض لاستیک خودرو در محل

مراکز مختلفی برای خرید تایر خودرو وجود دارند اما شاید دسترسی به این مراکز کمی سخت و زمان‌بر باشد. دکترخودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک  می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  لاستیک فالکن ، لاستیک بارز  و گلدستون .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود .
دکتر خودرو عرضه کننده لاستیک با کیفیت بالا می باشد همچنین جهت دریافت قیمت روز لاستیک به سایت دکتر خودرو مراجعه نمایید.

 

آیا می توان خودروی دست دوم چپ کرده را خرید؟

  •  مشتری های اصلی این ماشین ها صافکار، نقاش، جلوبندی ساز و مکانیک ها هستند. ماشین های تصادفی را خریده شده و بعد از تعمیر بار دیگر به خریداران ماشین های دست دوم فروخته می شود. خریدار ماشین های دست دوم به طور کامل می داند که ماشین در زمان تصادف چگونه بوده و کجای ماشین ضربه خورده و آنوقت بعد از تعمیر، قیمتی براساس میزان خسارتی که به ماشین وارد و موجب اوفت قیمت شده را محاسبه می کنند و معامله انجام می شود.
  •  افرادی که می خواهند ماشین مدل بالا داشته باشند اما پول آن را ندارند. بنابراین آنها مشتری ماشین های تصادفی مدل بالاند. این مشتری ها می توانند ماشین های مدل بالایی که تصادف کرده اند را با قیمت پایین تر تهیه کنند و با کمی هزینه آن را بار دیگر سرپایش می کنند. با این کار یک ماشین مدل بالا با قیمت پایین تر دارند و کاملا راضی می باشند.
  •  نوع دیگر مشتری ها هم دلال  هستند که از طریق خرید این نوع ماشین ها حسابی سود می کنند. مخصوصا آنهایی که باهدف کلاه برداری وارد می شوند.
  •  سارقان، مشتری های دیگر این ماشین های تصادفی هستند. آنها با خرید این ماشین ها از طریق روش های مختلف سر مشتری های بخت برگشته شان را کلاه می گذارند.

 
راه های تشخیص خودروی چپ کرده و کارشناسی آن


 صافکاری و نقاشی باکیفیت  در اتومبیل هایی که چپ شده اند، اهمیت بسیار ویژه ای دارد.به خاطر ماهیت و نقاط خاص ،آسیب دیدگی این اتومبیل ها، فرآیند صافکاری و نقاشی آنها با سختی بیشتری انجام می شود.  بدنه یک اتومبیل از تعداد زیادی قسمت های یکپارچه و متصل مانند سقف، ستون خودرو، اسپیس فریم و… و تعدادی قسمت های منفصل و قابل تعویض مانند کاپوت، درب های خودرو، صندوق، رکاب خودرو، اسپویلر و.. تشکیل شده است. ترمیم قسمت های یکپارچه و متصل بدنه خودرو دقت نظر و صرف وقت بیشتری را می خواهد.برای لاستیک خودرو و یا تعویض لاستیک در محل  با ما تماس بگیرید.

می توان خودروی دست دوم چپ کرده را تشخیص داد!
 
 آزمایش خودرو در هنگام خرید، کاری‌ است که به تنهایی  به دست نمی آید. سنجیدن ارزش واقعی خودرو کاری است که علاوه بر دانستن اطلاعات، به تجربه و مهارت فراوان و  به دستگاه‌های پیشرفته و روز دنیا نیاز دارد. بنابراین باید آن را کارشناسان خودرو تشخیص دهند. در برخی مواقع فقط لاستیک ماشین می ترکدکه یا باید از فروشگاه لاستیک ،خرید لاستیک  را انجام داد و یا باید جهت تعویض لاستیک با دکتر خودرو مشورت نمود تا در محل شما اقدام به تعویض لاستیک نمود.

 برچسب ها:

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل