فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

تسهیلات خرید لاستیک سنگین

1398/4/2


تسهیلات خریدلاستیک سنگین : تسهیلات 10میلیارد تومانی سازمان راهداری برای خرید لاستیک سنگین.


تسهیلات قرض الحسنه برای حمل و نقل جاده ای

باتصویب هیات‌دولت، ‌سازمان راهداری کشور می‌تواند تا سقف 10میلیاردتومان از محل درآمدهای خود را به‌صورت قرض‌الحسنه برای تامین لاستیک سنگین در اختیار تشکل‌های دارای مجوز از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با زمینه فعالیت حمل‌ونقل جاده‌ای  قرار دهد.

 هیات‌دولت در جلسه دوازدهم خردادماه سال جاری مصوبه‌ای داشت که به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و به منظور تقویت و تجهیز ناوگان برون‌شهری فعال در جاده‌های کشور به این جلسه رسیده بود.

واگذاری به تشکل های صنفی در قبال اخذ ضمانت نامه

بر اساس این مصوبه که به امضای اسحاق جهانگیری، معاون‌اول رئیس‌جمهور رسیده، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور مجاز است برای توزیع و خریدلاستیک موردنیاز ناوگان مذکور،تا سقف یک‌میلیارد ریال از محل درآمدهای موضوع تبصره 4الحاقی به ماده واحده قانون مقررات تردد وسایل نقلیه خارجی را که در سال 1374به تصویب مجلس رسید،به صورت علی‌الحساب شش‌ماهه و قرض‌الحسنه در قبال اخذ ضمانت‌نامه معتبر بانکی در اختیار تشکل‌های صنفی قرار دهد.

البته در این مصوبه تاکید شده است تشکل‌های صنفی باید دارای مجوز وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی باشند و مبالغ دریافتی را در مدت زمان تعیین‌شده که شش‌ماه است، به سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور بازگردانند.

واریزی به حساب سازمان نزد خزانه

این مبلغ از محل تبصره 4الحاقی به ماده‌ واحده قانون مقررات تردد وسایل‌نقلیه خارجی تامین خواهد شد. براساس این تبصره وجوه حاصل از اجرای قانون مقررت تردد وسایل نقلیه خارجی و عوارض اتوبان‌های کشور که از تاریخ تصویب این قانون توسط سازمان‌ حمل‌ونقل و پایانه‌های کشور وصول می‌شوند، به حساب سازمان نزد خزانه واریز می‌شود.

البته صددرصد وجوه واریزی توسط سازمان بر اساس قانون ‌بودجه سالانه کشور صرف اجرای قوانین،نگهداری آزادراه‌ها و مشارکت در احداث آزادراه‌های کشور و بزرگراه‌های ترانزیتی،همچنین پارک‌ها و پایانه‌ها وتقویت وتجهیز ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای می‌شود.

براساس این قانون مازاد درآمدهای سالانه سازمان به‌عنوان منابع تامین اعتبار تلقی و براساس بودجه سالانه ‌صرف انجام هزینه‌های سرمایه‌ای خواهد شد.

اقدام به تامین لاستیک مورد نیاز حمل و نقل جاده ای

 قرار است سازمان راهداری از محل منابعی که از محل این تبصره به دست آمده است،‌10میلیاردتومان را در اختیار تشکل‌های مرتبط با حمل‌ونقل جاده‌ای قرار دهد تا نسبت‌به تامین لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای اقدام کنند.

حال باید مشخص شود سازمان راهداری چه راهکاری را برای خرید لاستیک هامشخص خواهد کرد.آیا تشکل‌ها قرار است با سرمایه ای که دراختیارشان قرار می‌گیرد،خود دست به واردات لاستیک بزنند یا خرید از واردکنندگان رسمی و کارخانه‌های داخلی را در پیش خواهند گرفت؟با ما تماس بگیرید.برچسب ها:

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل