فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

چند مورد از مزایای خودروهای الکتریکی

1399/3/17


وسایل نقلیه هیبریدی و plug-in می توانید امنیت انرژی، اقتصاد سوخت را افزایش دهد و هزینه‌های مرتبط با سوخت کمتر را  به همراه داشته باشد و همچنین  تولید گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهد.


امنیت انرژی
در سال 2018، ایالات متحده آمریکا گزارش کرد که حدود 11 درصد مصرف بنزین کاهش یافته است. به این دلیل که موسسه های حمل و نقل برای سه چهارم از وسایل آمریکا از وسایل کم مصرف استفاده می‌کنند. با استفاده از خودروهای دارای انرژی کافی مانند خودروهای هیبریدی و plug-in می‌توانند تاثیر مثبتی داشته باشند. این بر روی اقتصاد آمریکا تاثیر می‎‌گذارد. خودروهای الکتریکی هیبریدی نسبت به خودروهای معمولی و رایج از سوخت کمتری استفاده می‌کنند، به این دلیل که این خودروها برای افزایش بهره‌وری از تکنولوژی‌های محرک برق استفاده می‌کنند. خودروهای الکتریکی هیبرید plug-in و تمامی خودروهای الکتریکی هردویشان قادر هستند که صرفا توسط الکتریسته برق رسانی شوند که این برق به صورت طبیعی از گاز، انرژی هسته‌ای، زغال سنگ و منابع تجدید پذیر تولید می‌شوند.


اقتصاد سوخت
وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی به اقتصاد سوخت بهتری دسترسی دارد و نسبت به وسایل نقلیه معمولی هزینه‌های مصرف سوخت کمتری دارد. خودروهای الکتریکی و خودروهای هیبریدی plug-in به دلیل کارایی بالا مولفه های الکتریکی هزینه های سوخت را کاهش می دهند. به این دلیل که این خودروها بر روی بخشی یا تمام قدرت الکتریکی متکی هستند، اقتصاد سوخت آن ها نسبت به وسایل معمولی به صورت متفاوتی اندازه گیری می‌شود. هر مایل به ازای هر گالون بنزین وکیلووات ساعت به ازای هر 100 مایل از رایج ترین معیارها هستند.
اقتصاد بنزین از خودروهای الکتریکی و هیبریدی plug-in به میزان بار حمل شده و چرخه کار بستگی دارد، اما در کاربردهای درست، می‌توانند مزیت سوخت به ازای هزینه را نسبت به همتایان خود حفظ کنند.


هزینه‌ها
اگرچه هزینه های سوخت برای خودروهای هیبریدی و plug-in نسبت به خودروهای معمولی کمتر است، هزینه های مرتبط با خرید آن ها می‌تواند افزایش یابد. با این حال، قیمت ها با توجه به افزایش در حجم تولید کاهش می یابد و تکنولوژی های باتری همچنان بالغ می‌ماند. همچنین، هزینه های اولیه می تواند از طریق صرفه جویی در هزینه سوخت، اعتبار مالیاتی فدرال و انگیزه‌های ایالتی جبران شود.


انتشار
خودروهای الکتریکی هیبریدی و Plug-in می‌تواند نسبت به خودروهای متداول مزایای انتشار قابل توجهی داشته باشد. انتشار خودروهای هیبریدی با توجه به مدل خودرو و نوع سیستم قدرت هیبرید متفاوت است. خودروهای برقی خروج دفع آن از اگزوز ماشین صفر است و خودروهای الکتریکی هیبریدی plug-in در زمان اینکه کاملا الکتریکی باشد هیچ انتشاری ندارد.
چرخه عمر انتشار این خودروها به منبع الکتریسته مورد استفاده برای شارژ بستگی دارد که با توجه به منطفه متغیر است. در مناطق جغیرافیایی که برای تولید الکتریسته از منبع انرژی با آلودگی نسبتا پایین استفاده می کند، این خودروها نسبت به نوع معمولی مزیت دارند. در مناطقی که برای تولید الکتریسته به زغال سنگ بستگی دارند، این خودروها ممکن است  مزیت انتشار چرخه عمر قوی را نشان ندهند. از ماشین حساب هزینه خودرو برای مقایسه چرخه انتشار سیکل از مدل‌های خودرو فردی استفاده کنید.


باتری
باتری‌های پیشرفته در خودروهای الکتریکی plug-in برای زندگی طولانی مدت تر طراحی شده اند اما در نهایت کهنه و فرسوده خواهند شد. تولیدکنندگان مختلفی از خودروهای plug-in از گارانتی‌های باتری 8 سال 100000 مایل پیشنهاد می‌دهند. مدل سازی پیش بینی شده توسط آزمایشگاه های انرژی تجدیدپذیر ملی نشان می‌دهند که باتری‌های امروزه ممکن است در شرایط آب و هوایی معتدل عمری برابر با 12 تا 15 سال داشته باشند.
اگرچه تولیدکنندگان قیمتی برای جایگزینی باتری ها پیشنهاد نکرده اند، بعضی از آن ها از برنامه های گارانتی توسعه یافته با هزینه های ماهانه پیشنهاد می‌دهند. اگر قرار است که باتری خارج از گارانتی جایگزین شود، به هزینه قابل توجهی نیاز است. قیمت های باتری همانطور که تکنولوژی های باتری و حجم تولید افزایش می یابد، کاهش پیدا می کند.

 

خرید لاستیک از دکتر خودرو

دکتر خودرو متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک می باشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن،  لاستیک فالکن، لاستیک بارز  و لاستیک گلدستون ... در خدمت شماست.

شما می توانید جهت دریافت قیمت روز لاستیک به سایت doctorkhodro.com مراجعه نمایید.

 
آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل