فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
تلفن دفتر : 33497159 021 - 09122001244
×
بخش مقایسه

تایرهای ران فلت(پنچررو) و انواع ان

۱۳۹۶/۸/۱۳


 تایرهای ران فلت(پنچررو) و انواع ان : اگرچه هر فردی باید نحوه تعویض تایر ها را بداند ولی استفاده از انواع ران فلت هم ایده خوبی است.

شما میتوانید برای مسافت مشخصی با تایرهای ران فلت رانندگی کنید.یکی از مزایای این تایرها این است که به شما اجازه میدهد تا قبل از انکه باد تایر کاملا خالی شود ،کمی با ان حرکت کنید.در این صورت زمان کافی خواهید داشت تا به نزدیک ترین پمپ بنزین رسیده و تایر خود را باد کنید.

امکان رانندگی ایمن با تایرهای ران فلت
امکان رانندگی ایمن با تایرهای ران فلت فوق العاده جذاب است ولی عملی به نظر نمی اید .علاوه بر موضوع ایمنی در رانندگی،ما زمانهایی با تایر پنچر روبرو میشویم که اصلا انتظارش را هم نداریم.ایمنی بزرگترین مزیت این تایرهاست.در واقع زمانی که تایرهای ران فلت سوراخ شوند،باز هم میتوان با انها خودرو را هدایت نمود و حرکت کرد.اگر شما در ترافیک شدید بزرگراه با لاستیکی پنچر روبرو شوید متوجه میشوید که استفاده از تایرهای پنچررو تا چه اندازه مهم است.همچنین خطر تعویض تایر در جاده ای شلوغ و در ساعتهای پرترافیک به مقدار زیادی کاهش خواهد یافت.
تایرهای ران فلت نیاز به لاستیک زاپاس و اچار پانچ و جک را هم از بین میبرند.همچنین از انجایی که هیچ لاستیک زاپاسی در بخش عقبی خودروی شما وجود ندارد،وزن خودرویتان نیز کاهش خواهد یافت.در این صورت شما میتوانید در طی سفر با کاهش وزن خودروی خود به مقدار زیادی در مصرف سوخت نیز صرفه جویی کنید.

تایرهای ران فلت به دو دسته تقسیم میشوند
تایرهای ران فلت به دو دسته تقسیم میشوند: Self-Supporting و Auxiliary SupportedSelf-Supporting
این تایرها از کائوچوی سفت و محکمی ساخته شده اند و میتوانند به طور موقت وزن خودرو را با فشار بادی کم تحمل نمایند.در صورتی که از این تایرها استفاده میکنید،بهتر است سیستم ارزیابی باد تایر را نیز همراه داشته باشید زیرا راننده بدون ان متوجه کاهش فشار باد تایر خود نخواهد شد .در این صورت از ترکیدگی تایر به عنوان رخدادی معمول از دهه ۳۰ به بعد ،جلوگیری خواهد شد .امروزه از این نوع تایرها برای خودروهای سواری وباری استفاده میشود و میتوان با انها با سرعتی برابر با ۸۰ کیلومتر بر ساعت مسافتی ۸۰ کیلومتری را طی نمود.Auxiliary Supported
در این نوع تایر یک حلقه و یا بخش جانبی هم وجود دارد که میتواند در صورت تخلیه فشار تایر،وزن خودرو را پشتیبانی نماید.رانندگی با این سیستم ها کیفیت بیشتری را فراهم میسازدزیرا میتوان انها را در داخل یک تایر استاندارد جایگزین کرد.این بخش ها توانایی نامحدودی در حمل بار خودروی های سنگین در سرعت بالا دارند .

دکتر خودرو (بازرگانی مشک فام) متشکل از مجموعه فروشگاه های تعویض لاستیک با سابقه میباشد و در هر نقطه ای که شما بخواهید برای هر مدل اتومبیل داخلی و خارجی برای خرید لاستیک و نصب انواع لاستیک ميشلن  ،  فالکن ، بارز  و  .... در خدمت شماست . این نمایندگی با حضور به موقع و تعویض لاستیک درمحل باعث صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود.برچسب ها:

آخرین محصولات

نا موجود

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Energy Saver Plus

تولید کننده میشلن
کشور آلمان
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

نا موجود

لاستیک میشلن 215/55R 16 گل PRIMACY HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1245000تومان

لاستیک میشلن 255/55R 18 گل LATITUDE Tour HP

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل

535000تومان

لاستیک میشلن 235/55R 17 گل Primacy 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

1035000تومان

لاستیک میشلن 245/40R 19 گل Pilot Sport 3

تولید کننده میشلن
کشور ایتالیا
سال تولید(میلادی): 2016
تابستانی

600000تومان

لاستیک میشلن 225/45R 17 گل PILOT SPORT 4

تولید کننده میشلن
کشور اسپانیا
سال تولید(میلادی): 2016
چهار فصل