سایزبندی تایر انواع سوزوکی

سایزبندی تایر انواع suzuki

مدل ماشین

سایز لاستیک

سوزوکی گرندویتارا 

تایر ۲۲۵/۷۰/۱۶
سوزوکی کیزاشی

 تایر ۲۱۵/۵۵/۱۷

در سال ۱۹۰۹ بود که میشیو سوزوکی کارخانه نساجی سوزوکی را تاسیس کرد. وی یکی از نوآوران عصر خود به حساب می‌آید، بطوری که ۱۲۰ اختراع به اسم اون ثبت شده است. شرکت سوزوکی به یکی از موفق ترین کارخانه های نساجی دنیا مبدل شد اما در سال ۱۹۳۷ بود که میشیو سوزوکی تصمیم به تولید خودروهای کوچک شهری گرفت. اما با شروع جنگ جهانی، دیگر خودروهای کوچک شهری استفاده‌ای نداشتند و شرکت سوزوکی دوباره به صعنت نساجی روی آورد. اما سال ۱۹۵۱ بود که صنعت نساجی سقوط کرد و شرکت سوزوکی اینبار به صورت جدی تولیدات خودرو را از سر گرفت و در کنار آن موتورسیکلت نیز تولید کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.
در کشور ما ایران اما برند سوزوکی خیلی شناخته شده نیست و تنها شاهد حضور سوزوکی ویتارا و کیزاشی در کشورمان هستیم.در کلبیشتر تمرکز این خودروساز ژاپنی بر روی خودروهای آفرودی و چند منظوره می‌باشد. می‌توان معروف‌ترین خودروی سوزوکی را جیمنی نامید که ارزان‌ترین خودروی شاسی بلند چند منظوره می‌باشد.

 

برای تهیه لاستیک مناسب و با قیمت مناسب سوزوکی با توجه به راهنمایی های سایزبندی تایر انواع سوزوکی می توانید از فروشگاه دکتر خودرو لاستیک با کیفیت خودروی خود را تهیه کنید.