سایز بندی تایر انواع فیات

سایز بندی تایر انواع fiat

مدل ماشین

سایز لاستیک

فیات سی نا

تایر ۱۷۵/۷۰/۱۴

ایتالیا را می‌توان یکی از قوی‌ترین کشورها در زمینه طراحی دانست و بسیاری از کمپانی‌های سازنده خودروهای اسپرت و سوپر‌ اسپرت در این شهر قرار دارد و تا حدودی ایتالیا مهد خودرهای سوپراسپرت می‌باشد. به عنوان مثال فراری و لامبورگینی دو ابرکارخانه شاخت این مدل خودرها به حساب می‌آیند. اما با وجود برندهای متنوع و نام‌دار در این کشور،این کمپانی خودروسازی فیات هستش که بزرگترین خودروساز این کشور و ششمین خودروساز دنیا محسوب می‌شود.
در سال ۱۸۹۹ توسط جووانی آنیلی تاسیس شده است و در سال ۱۹۰۶ فیات نام‌گذاری شد. امروزه این خودروساز موفق ایتالیایی مالک شرکت های فراری، لامبورگینی، دوج، کرایسلر، مازراتی، آلفارومئو و چند شرکت دیگه می‌باشد.در سال ۲۰۱۴ نیز با خرید شرکت کرایسلر، فیات-کرایسلر متولد شد. شرکت خودروساز فیات توجهی به سیاست‌های محلی کشورها برای واگذاری حق امتیاز نداشته و یکی از دلایل برتری این شرکت محسوب می شود. در سال ۲۰۲۱ با همکاری فیات-کرایسلر و پی‌اس‌ای، استلانتیس شکل گرفته است.
در ایران نمونه‌های محدودی از فیات ۵۰۰ که می‌توان آن‌را موفق‌ترین محصول این شرکت است، موجود می‌باشد که خودروی هاچبک و دو درب شهری و جمع و جوری می‌باشد.

 

برای تهیه لاستیک مناسب و با قیمت مناسب فیات با توجه به راهنمایی های سایز بندی تایر انواع فیات می توانید از فروشگاه دکتر خودرو لاستیک با کیفیت خودروی خود را تهیه کنید.