سایز بندی تایر انواع مازراتی

سایز بندی تایر انواع مازاراتی

مدل ماشین

سایز لاستیک

مازاراتی کواتروپورته GTS

تایر ۲۴۵/۳۵ZR20  –  ۲۸۵/۳۰ZR20

مازاراتی گرن تورسیمو S

تایر  ۲۴۵/۳۵ZR20  –  ۲۸۵/۳۰ZR20
مازاراتی گرن کبریو

تایر  ۲۴۵/۳۵ZR20  –  ۲۸۵/۳۰ZR20

کمپانی خودرسازی مازراتی در سال ۱۹۱۴ توسط برادران مازراتی در شهر بولونیا ایتالیا تاسیس شد. این شرکت در تاریخ خود پستی و بلندی های فراوانی را تجربه کرد، به طوری که مالکیت آن بین چندین شرکت دست به دست شد. از سیتروئن گرفته تا فیات و فراری مالک این کمپانی بوده‌اند و در اوایل دهه ۹۰ نیز همکاری ای با شرکت کرایسلر داشت. اما اکنون این خودروساز محبوب از سال ۱۹۹۷ زیر مجموعه فیات می باشد که از آن پس تولیدات این خودروساز پیشرفت چشم گیری داشتند.
در ایران اما شاهد نمونه های کواتروپورته، گرندتوریسمو و گرندکابرو بودیم که قبل از محدودیت واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی قدم به کشور ما گذاشتند و استقبال خوبی نیز از آنها به عمل آمد. مدل لوکس این برند خودروساز یعنی کواتروپورته می توان گفت یکی از شاهکارهای مهندسی بوده و به راحتی توان رقابت با سری اس مرسدس بنز را دارد و مدل های اسپرت این برند نیز می توانند رقبای آلمانی خود را به چالش بکشند. اما بهترین قسمت مازراتی‌ها، صدای دلنشین آنها می باشد که میتوان این کمپانی را در کنار لامبورگینی و یا فراری از خوش صدا ترین های صنعت خودروسازی دانست.

برای تهیه لاستیک مناسب و با قیمت مناسب مازراتی با توجه به راهنمایی های سایز بندی تایر انواع مازراتی می توانید از فروشگاه دکتر خودرو لاستیک با کیفیت خودروی خود را تهیه کنید.