سایز بندی تایر انواع چری

سایز بندی تایر انواع chery

مدل ماشین

سایز لاستیک

 چری ویانا    

  تایر ۱۸۵/۶۰/۱۴

کمپانی خودروسازی چری در سال ۱۹۹۷ توسط دولت چین تاسیس شد و به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های خودروسازی چینی فعالیت میکند. اولین خودروی تولیدی این کمپانی فنگ‌یون نام داشت که شاسی آن از با سئات مشترک بود. سیاست این شرکت بر پایه تولید خودرو‌های اقتصادی و ارزان میباشد. اولین خط تولید خارجی این خودروساز در روسیه شروع به کار کرد.
و اما در ایران شرکت ام‌وی‌ام یا همان‌ مدیران خودرو خودروهای این کمپانی چینی را وارد ایران کرد و نمونه های متعددی از برند ام‌وی‌ام و چری در کشورمان حضور دارند. اولین محصول مشترک این دو کمپانی ام‌وی‌ام ۱۱۰ نام گرفت که در سال ۲۰۰۶ به بازار کشرومان راه پیدا کرد. و اما امروزه مدل های تیگو و آریزو از آخرین محصولات مشترک این دو خودروساز است که این خودروها به لطف تغییر سیاست خارجی این کمپانی تولید شد.

کمپانی چری پیشرفت چشم گیری در تولید خودرو در چند ساله اخیر داشته است، به طوری که از نظر کیفیت واقعا ارتقا یافته و آپشن های مختلف زیادی را بر روی خودروهای خود قرار می دهد. در حقیقت الان خودروهای چینی از نظر کیفیت با اختلاف از خودروهای ایرانی بهتر شدند، حداقل اینکه در ۲-۳ سال اول خرجی برای مالک خود ندارند.

برای تهیه لاستیک مناسب و با قیمت مناسب انواع چری با توجه به راهنمایی های سایز بندی تایر انواع چری می توانید از فروشگاه دکتر خودرو لاستیک با کیفیت خودروی خود را تهیه کنید.