سایز بندی لاستیک انواع بنز

سایز بندی لاستیک انواع بنز

مدل ماشین

سایز لاستیک

بنز  A150

تایر  ۱۸۵/۶۵/۱۵

بنز  A200 TURBO

 تایر ۱۹۵/۵۵/۱۶
بنز  B200

تایر ۲۰۵/۵۵/۱۶

بنز  B200 TURBO

تایر ۲۰۵/۵۵/۱۶
بنز  C180

تایر ۱۹۵/۶۰/۱۶

بنز  C200

تایر ۲۰۵/۵۵/۱۶   -۲۰۵/۶۰/۱۶
بنز  C300

تایر ۲۰۵/۵۵/۱۶

بنز  C350

تایر ۲۲۵/۴۵/۱۷
بنز  CL500

تایر  ۲۲۵/۴۵/۱۸

بنز  CLS350

تایر  ۲۴۵/۴۵/۱۷
بنز  CLS500

تایر ۲۵۵/۴۰/۱۸

بنز  E200

تایر ۲۰۵/۶۰/۱۶
بنز  E230

تایر ۲۰۵/۶۰/۱۶

بنز  E250

تایر  ۲۲۵/۵۵/۱۶
بنز  E280

تایر ۲۲۵/۵۵/۱۷

بنز  E300

تایر ۲۲۵/۵۵/۱۷
بنز  E350 

تایر  ۲۲۵/۵۵/۱۷

بنز  GLK280 

تایر ۲۳۵/۶۰/۱۷
بنز  GLK350 

تایر  ۲۳۵/۶۰/۱۷

بنز  ML350 

تایر ۲۳۵/۶۰/۱۷
بنز  S350

تایر ۲۳۵/۵۵/۱۷

بنز  S500

تایر ۲۴۵/۵۰/۱۸
بنز  SL350

تایر ۲۵۵/۴۵/۱۷

بنز  SL500

 تایر ۲۵۵/۴۰/۱۸
بنز  SLK200

تایر  ۲۰۵/۵۵/۱۶

بنز  SLK280

تایر ۲۰۵/۵۵/۱۶
بنز  SLK350  

تایر ۲۴۵/۴۰/۱۷

با ترکیب دو شرکت دایملر و بنز در سال ۱۹۲۶ بود که شرکت دایملر-بنز شکل گرفت که بعد ها به مرسدس بنز تغییر نام داد. کمپانی مرسدس بنز را می توان شناخته شده ترین کمپانی خودروسازی دنیا دانست که در طراحی و ساخت خودرو، ایمنی و آپشن های نوین، کیفیت و لوکس بودن همیشه یک گام جلوتر از دیگر کمپانی‌ها حرکت کرده است. کیسه هوا، ترمز های ضد قفل، کنترل کشش، کنترل پایداری، کروز کنترل و کروز کنترل تطبیقی و کلی امکانات دیگر که اولین باز توسط کمپانی مرسدس بنز به دنیای خودروسازی معرفی شد.

کلاس اس مرسدس بنز که میتوان آنرا نماد این کمپانی دانست، همیشه مورد توجه خاص این کمپانی قرار داشته و سمبل یک خودروی لوکس با امکانات و تکنولوژی به روز و فراوان در صنعت خودروسازی جهان می باشد. به طوری که شما برای دانستن امکانات خودروهای معمولی در حداقل ۱۰ سال آینده کافیست نگاهی به امکانات اس کلاس سال جاری داشته باشید. مدل جی کلاس این کمپانی که تنها مدل خودروی چند منظوره ی این کمپانی می باشد نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است که محمدرضا پهلوی سفارش ساخت آنرا داده بود.
در ایران نیز از همان ابتدای روزهای ورود خودرو به ایران در دهه ۲۰ خودروهای مرسدس بنز نیز در ایران حضور داشتند.
ترکیب کیفیت عالی تویوتا و لوکس بودن لکسوز باعث به چالش کشیدن برند های معروفی همچون مرسدس بنز و بی ام و شد که در نهایت در سال ۱۹۹۰ لکسوز ال اس ۴۰۰ در بین ۱۰ خودروی برتر جهان شد.
بهترین و گرانترین خودرو این کمپانی، لکسوز ال اف ای بود که اولین تجربه این خودروساز در زمینه خودروهای سوپراسپرت بود که یکی از بی نظیر ترین خودروهای دنیا شد. طراحی این خودرو بیش از ۱۰ سال طول کشید و گرچه لکسوز هیچ سودی از این خودرو نکرد اما تا آخرین نسخه آن را تولید کرد.
در ایران نیز نمونه های زیادی از این برند وارد شدند که می توان به پرطرفدارترین آنها یعنی لکسوز ال ایکس ۵۷۰ و دیگر خودروها مانند ان ایکس، ال اس، آی اس و … اشاره کرد.

برای تهیه لاستیک مناسب و با قیمت مناسب بنز با توجه به راهنمایی های سایز بندی لاستیک انواع بنز می توانید از فروشگاه دکتر خودرو لاستیک با کیفیت خودروی خود را تهیه کنید.