بهترین برندهای لاستیک و تایر

در
دسته بندی ها: خدمات ماشین, لاستیک و تایر

بهترین برندهای لاستیک و تایر: در دنیای امروز خودرو اهمیت زیادی  دارد و همه ما برای خودرو  هایمان اهمیت زیادی قائل هستیم و  برای این که بتوانیم  براحتی رانندگی کنیم بایدلاستیک های خوبی در اختیار  داشته باشیم . 

 شناسایی علائم حک شده روی دیواره‌های لاستیک  اهمیت زیادی دارد و باید بدان  توجه  کنید . 

بهترین برندهای لاستیک و تایر 

برای فهم معنی این علائم از نوشته‌ای که با حرف P مشخص شده شروع می‌کنیم. این حرف نمایانگر اتومبیل شخصی یا Passenger است، اما این علامت برای خودروهای باری سبک، سنگین یا لاستیک زاپاس به صورتLT ،T و Cتعریف شده است. 

برندهای مختلف لاستیک و تایر در جهان دارای این حروف هستند تا ویژی های آن مشخص شود و بتوان تفاوت های آن را تشخیص داد . 

کلی سه نوع لاستیک هم‌اکنون در بازار مصرف توزیع می‌شود که حروف اختصاری آنها عبارت است از: 

R: رادیال (Radial معمول‌ترین نوع تایر) که برای خودروهای شخصی استفاده شده و فاقد تیوب است. 

D: دیاگونال بایاس (Diagonal Bias ساختاری قدیمی) لاستیک‌های سیمی دارای تیوب 

بهترین برندها 

ما همه برندها را به کار گرفته ایم تا شما بتوانید  از این برندها استفاده کنید و مجموعه ای در اختیار داشته باشید که بهترین برندها را برای شما به نمایش گذاشته است . 

ما  شما را راهنمایی می کنیم که چه تایری برای خودروی شما مناسب است و شما با چه میزان هزینه چه تایری می توانید خریداری نمایید . 

مبالغی که در نظر گرفته شده بسیار منصفانه است و بر اساس کیفیت تایر در نظر گرفته شده است . 

برای آشنایی بیشتر با بهترین برندهای لاستیک و تایر با ما همراه باشید و اطمینان داشته باشید که در این مجموعه همه برندهای لاستیک و تایر گرد آوری شده و شما با برندهای معتبر جهانی بیشتر آشنا شده و با اگاهی انتخاب نمایید . 

تیم دکتر خودرو با بیش از 15 سال سابقه فنی خدمات ماشین در زمینه تایر و لاستیک و تعویض وفروش بهترین برندهای موجود ایرانی و خارجی کار  در فضای اینترنت را ار سال 94 آغازکرد.  این تیم متشکل از نیروهای با سابقه در فروش لاستیک ، تعویض لاستیک و تایر خودرومیباشند و از متخصص ترین افراد در این زمینه هستند. 

تعويض تاير در محل / لاستيک ميشيلن / لاستيک فالکن / لاستيک / تعويض لاستيک در محل / لاستيک بارز / تعويض لاستيک نو / فروش لاستيک/ تاير خودرو / خريد تاير ماشين/ دکتر خودرو /انواع لاستيک / تعويض لاستيک