درباره ما

تیم دکتر خودرو با چندین سال سابقه فنی خدمات ماشین در زمینه تایر و لاستیک و تعویض و فروش بهترین برندهای موجود ایرانی و خارجی کار در فضای اینترنت را از سال 94 آغاز کرد. 

با درخواست های صورت گرفته بصورت حرفه ای در سال 95 اقدام به طراحی و پیاده سازی سامانه اینترنتی خود تحت برند “دکترخودرو” نمود و دکتر خودرو را برای کلیه کارهای مورد نیاز ماشین راه‌اندازی کرد. 

سعی تیم دکتر خودرو بر این است که بتواند در تمام زمینه ها مرتبط با خودرو و ماشین های سواری سبک و سنگین بهترین خدمات و بهترین کیفیت را ارائه کند و در خدمت شهروندان عزیز باشد.

تیم دکتر خودرو متشکل از نیروهای با سابقه در فروش لاستیک ، تعویض لاستیک و تایر خودرو میباشند و از متخصص ترین افراد در این زمینه هستند .

خدمات نصب و تعویض لاستیک شرکت ما در تمام نقاط تهران در صورت نیاز همشهریان ارائه میشود و شما میتوانید با ثبت درخواست در سایت و یا گرفتن شماره سفارش مستقیم از این خدمات بهره مند شوید .

zzx
news 382

تیم دکتر خودرو (بازرگانی مشک فام) متشکل از مجموعه فروشگاههـای تعـویض لاستیک بـا سـابقه می‌بـاشـد کـه بـا سـامـانـدهـی بـرای رفـع نیـاز همشهریان و با استفاده از امکانات پیشرفته و دستگاه‌هـای حرفـه ای در هر نقطه ای کـه شمـا بخـواهید بـرای هر مـدل اتومبیل داخلی و خارجی و برای نصب انواع تایر تیوبلس و معمولی در خدمت شماست.

تماس با ما = کیفیت عالی، هزینه کم – صرفه جویی در زمان

کوروت 1

ارتبـاط آسان

104
100
103